+372 56 480 002

 

Graniitkivi on mitte üksnes vastupidav, vaid ka funktsionaalne ja ökoloogiline - ideaalne nii interjööri kui eksterjööri kujundamiseks.

Oleme nüüdseks tegelenud viis aastat looduskivide müügi ja paigaldusega. Impordime ja müüme laia valikut looduslike kive erinevatest maailma paikadest, samuti pakume  ka Eesti paekivi  ja dolomiiti ja nendest valmistatud  tooteid. Graniitkivi.ee aitab Teid kivi valikul, ja mõõdistamisel ning valmistab Teile ettetellimisel sobivas suuruses nt: köögitasapinna ning teostab paigalduse. Kivifirma OÜ omab üldehituse litsentsi ja ehitusjärelvalve litsentsi. Lähimal ajal loodame saada ka muinsuskaitse all olevate objektide renoveerimise litsentsi.

Meie eesmärk on olla Teile toeks ideest teostuseni!

Viimastel aastatel oleme teostanud väga mitmekesiseid töid, alustades köögitasapindadest lõpetades suuremahuliste teede ja parklate ehitusega. Viimase aasta säravaimate tööde nimistusse kuuluvad

 Eesti Meremuuseumi kai

 Ajaloomuuseumi graniitkivi paigaldus (Tallinnas)

 Börsi käik (Tallinna vanalinn)

 Kadrioru kunstimuuseum terass (Tallinn)

 Nunne tn (Tallinna vanalinn) kõnniteede renoveerimine ja munakivi sillutis 

 Pärnu vallikääru graniitkivi trepid

 Pärnu Papiniidu silla graniidist koonused

 Triigi-Kõue mõis

 Saka mõis

 jne.

Samuti omame väärt kogemusi ringteede ja äärekivide paigaldamisel, näiteid võiks tuua Rakverest, Tallinnast, Võrust ja Saaremaalt. Omame ka kogemusi mõisate parkide ja terrasside ehitusel ja sisetöödel,  nt: Saka mõis ja vastselt renoveeritud Triigi mõis.

Meie jaoks pole ükski töö liiga väike või liiga mahukas, alates koduaia terrassidest ja köögitasapindadest kuni massiivsete sildade katmisega graniitkiviga.

Lisaks graniitkivile müüme ja paigaldame ka Eestis kaevandatavat maakivi ning teostame ka betoonkivi paigaldamist ja müüki.

Meeldivat koostööd soovides!